Dokładnie jak korzystać z cheat dni, aby stracić na wadze więcej

Dokładnie jak korzystać z cheat dni, aby stracić na wadze więcejYeti. Zabójcze combo co brałeś i cola. Niekontrolowane uwolnienie do przybierania na wadze. Okazuje się, że nawet to ostatnie nie było prawdziwe.

Gdy krajowi instytuty zdrowie badacze spojrzał na wielokrotne oświadczenia, że większość ludzi zbiera się na pięć lub więcej funtów między dniem Dziękczynienia i szczęśliwego Nowego Roku (według niektórych szacunków chodź tak wysokie, jak 10!), okazało się, rzeczywisty średni wzrost był mniejszy, niż funt.

“Obawy bardzo przesadzone” – mówi Tracy Mann, doktor filozofii, autor książki Tajemnice z laboratorium zasilania. “Tak, wasze wagi mogą pokazać zjawisko przejściowe, ale jest mało prawdopodobne, będzie można przejść na wyższy ciężar i tam pozostać, jeśli zaczynasz nowy zwyczaj.”

Dane opublikowane w czasopiśmie konsumentów psychologii na początku tego roku, wykazały, że zastosowanie cotygodniowy dzień cheat (w nauce-mówią, planowane odchylenie) poprawia zdolność ludzi przestrzegać zdrowego trybu zasilania w dłuższej perspektywie.

Kluczowym słowem jest tu? Planuje się. Ostroga-of-the-moment splurges może to w ruch, to, że naukowcy z Uniwersytetu w Toronto Janet, doktor filozofii, nazwał “co-za-diabła efekt: czujesz, jak już w porządku, więc dlaczego nie zjeść?

“Nie chcesz być bardzo surowymi o tym, co jesz w czasie wakacji, i chcesz iść za burtę z punktu dyskomfortu” – mówi Mann.

Użyj powieści kulinarnych porad, które następują, aby święto mniej bestii. (Zob. ya, brzuch wzdęcia.)

Zdobyć na skrobię.Zdobyć na skrobię.

Gotować, a potem chłodzić ziemniaki, makaron, ryż i konwertuje niektóre z ich węglowodanów w tzw. trwały skrobi, włókna-podobne substancje, że twój organizm nie może strawić. Jak przechodzi przez system, zajmuje miejsce w żołądku, wypełnia cię. Ponadto, pomaga czuć się сыто, jedno z badań wykazało, że wymiana tylko na 5% kolacja-to węglowodany z odpornością skrobia zwiększa spalanie tłuszczu o około 20 procent. Tak, co najmniej 12 godzin przed jedzeniem, gotować ziemniaków, makaronu, ryżu lub potraw, które zamierzasz obsługiwać. Efekt utrzymuje się nawet wtedy, gdy rozgrzać, więc można zaoszczędzić czas i kalorie na kolację..

Spróbuj zniszczyć.

Po tym, jak gotował ziemniaki do przodu, rozjaśnić je za pomocą ustrojstwo nazywa Smood . Jego forma—skrzyżowanie trzepaczką i tłok—idealnie nadaje się do budowy puszyste ziemniaki bez kremu lub oleju. Inne ręczne kamienie młyńskie, które wymagają znacznie więcej tłuszczu łokcia i zostawić kawałki, ale to narzędzie sprawia, że ziemniaków między luzy w cewce, aby wygładzić stłuczki.

Być zwycięzcą chleba.

Jeśli chcesz delektować się białym chlebem w dzień oszukiwać, a im więcej cukru w krwi-friendly pszenicy, spróbuj wykonać następujące czynności: zamrozić go, a następnie wklej go w toster. Co pozwoli obniżyć indeks glikemiczny (wskaźnik tego, jak szybko jedzenie skoki glukozy we krwi) jest prawie o 50 procent, według badań w Europejskim czasopiśmie kliniczny odżywianie. Naukowcy podejrzewają, dwuetapowy proces zmiany struktury cząsteczki skrobi w chlebie, prowadząc go zachowywać się bardziej jak węglowodanów złożonych (dobre-dla-ciebie całe ziarna), niż tylko jeden (nonfilling, szybko, rafinowanych złoczyńców). Wynik: mniej cukru w krwi roller coaster, które stymulują apetyt.

Puszek bana.Puszek bana.

Konserwy = przetworzonej żywności. I więcej przetworzone jedzenie, tym szybciej twoje ciało może przekształcić go w glukozę,.do.a. cukier. Biolodzy w Pomona college serwuje takie same kaloryczne dania, ale dał jedną grupę produktów spożywczych wyprodukowanych z przetworzonych składników, podczas gdy inna grupa służyła z całych produktów. Gdy mierzyli dieta wywołane termogenezę—artykuł zużycie kalorii podczas jedzenia i trawienia—w ciągu kilku godzin po tym był prawie o 50% wyższy w grupie, która zjadła nieprzetworzone jedzenie. Zmienić puszkach zielonej fasoli dla świeżego i nabytych smażone cebuli kawa karmelowa lub smażone orzechy, które zapewniają ten sam kryzys, ale zdrowe tłuszcze. W słodkie ziemniaki zapiekanka, policja zefir i zalać mieszaniną chudego greckiego jogurtu, miodu, posiekanej mięty, prażonych orzechów włoskich, szczypta soli, radzi szef kuchni Isaac Bancaco z hotelu andaz maui w Вайлеа Resort na Hawajach.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright pasujeifab22 2019
Shale theme by Siteturner